E19 permalloy 10K:10K audio signālu izolācijas transformators 20 līdz 160K -0.8 DB

w11559

Jauns produkts

€19.82 €19.23

Tagi: amplifer audio 20, permalloy transformators, signālu pārveidotāju, 5v vairāku barošanas, audio pārveidot, 12 transformatoru audio, audio transformatoru 1k, potentiomet, permalloy, skaņas izolācija pārveidot.

E19 Permalloy 10K 10K audio signālu izolācijas transformators: Audio frekvenču pārveidotāju, importē E19 permalloy materiāls, un permalloy vairogs Vairogs Filtrēt AC trokšņu traucējumi, digitālā killer.

Fit CD, MP3, MP4, cietā diska atskaņotājs, kasešu, LP, multimedia audio ievades Signāls izolācijas transformators transportu uz Nākamo līmeni, pāra pārdošanu.

Transformatora serde ir iekļauti niķeļa Daudzumu 80% no importēto E19mm permalloy lapu, Permalloy Gaišs, spīdīga, gaismu atstarojošs, atzīst uzreiz.Permalloy nav rūsas izturīgs un izturīgs pret koroziju, un to var izmantot ilgu laiku.

E19 dzelzs serdes izmērs: 19mm * augsta 16mm * kaudze 5mm.Transformatoru vara folija aizsargs, vara vairogs var samazināt noplūdes, samazināt izplatīšanas kapacitāte, un ievērojami palielināt izmantot efektu.

Augstas tīrības skābekļa-brīva vara enameled stiepļu tinumu, atlases induktoru, rezistoru, līdzīgi pārdošanu.Izmēru mērījumi transformatoros.

Primārā un sekundārā LĪDZSTRĀVAS pretestību dzīvoklis visiem Par 490 , vai arī tā, induktivitāte dzīvoklis visiem Par 9H Par .

Mēra frekvenču diapazons , 20Hz līdz 160K -0.8 DB,

50Hz līdz 180KHz -0.5 DB,

DC izturēt 500V sprieguma.

Transformators ir konstatēts, lai nodrošinātu, ka primāro un sekundāro tinumu normāli, nav atvērta ķēde, īssavienojums, noplūdes parādība, transformators pin nav mīksti.

10K: 10K Permalloy Barjeru Transformatoru 2 tikai izmaksas $28 uz viena kuģa.

Skaidrojums: ir mērījumu kļūdu lielumu, induktīvie un pretestību.Transformators pamatā galvenokārt ir induktivitāte vērtību, un divu izvēlēto induktori pārdod tāpat.

  • Veids: Rokas Instrumentu Daļas
  • Izcelsme: KN(Izcelsmes valsts)

Saistītie Produkti

Trending.