Metināšanas Aizsargbrilles Aizsardzības Kāzu Glāzes ar Izvēles Metināšanas Maskas, Metināšanas Brilles Automātiskās Aptumšošanās Metināšanas Aizsargbrilles #40

w11801

Jauns produkts

€23.19 €17.85

Tagi: metināšanas aizsargbrilles, elektronisko metināšanas brilles, portatīvo metināšanas brilles, tig brilles, metināšanas brilles slīpēšanas, maskas, metināšanas stikla, metināšanas brilles ēnojumu, līmi metināšanas stikla, brilles, metināšanas gumijas, aptumšošanās metināšanas brilles.

Aizzīmju Punktiem:

1、Augstas Temperatūras Izturība: metināšanas aizsargbrilles funkciju, laba materiāli, augsta temperatūras izturība, korozijas izturība, augsta karstumizturība un antipirēna īpašības, maiga tekstūra un triecienizturība.

2、Automātiskā Aptumšošanās: metināšanas aizsargbrilles iezīme momentāno aptumšošanās metināšanas maska, zinātnes acu aizsargus, bez kavēšanās dimming, tādējādi sniedzot skaidru redzējumu.

3、Ērti Valkāt: Tur ir par 10cm/3.94 uz vietu starp aci un metināšanas masku un metināšanas maska ir pietiekami daudz vietas, lai ir izkusis uz sejas, kas būs palielināt nākotnes fenomenu upes siltuma un nodrošināt jūs ar atsvaidzinošu darba vidi.

4、Aizsargātu jūsu Acis: jutība un tumsā metināšanas aizsargbrilles, var noregulēt tā, lai viegli tikt galā ar dažādām ainām.

5、Premium PC: metināšanas aizsargbrilles, var bloķēt loka starojuma, un PC materiāla, var absorbēt radiāciju ar viļņa garumu, kas mazāks par 400 milimetriem, un vienmērīgi bloķēt citus redzamo un neredzamo gaismu.Jo augstāka gaismas caurlaidība, vairāk kaitīgo gaismas var filtrēt.

Specifikācija: Nosaukums: Automātiskās Metināšanas Aizsargbrilles

Materiāls: silikons +PP+ABS

Modelis:LY-100R

Stils: Galvas piestiprināma

Akumulatora modelis: CR2450

Izmanto: metināšanas

Galvenās funkcijas: aizsargā acis no stiklojumu un bloķēt metināšanas izdedži uz sejas/no sejas pīlings

Iepakojuma Saraksts 1:

1*Metināšanas Maska (ieskaitot metināšanas aizsargbrilles)

Iepakojuma 2. Saraksts:

1*Metināšanas Aizsargbrilles (bez metināšanas maska)

  • Zīmola Nosaukums: VAHIGCY

Saistītie Produkti

Trending.